paradies Pad Cool Comfort


Opis produktu:
Strona chłodząca: Tkanina wykonana w nanotechnologii – 52% polester, 48% powłoka silikonowa z aktywnych mikrokapsułek, z wykończeniem z tkaniny bawełnianej w technologii Paradies Dryfix® -Tkanina wykonana w nanotechnologii – 52% polester, 48% powłoka silikonowa z aktywnych mikrokapsułek, z wykończeniem z tkaniny bawełnianej w technologii Paradies Dryfix®. Zapewnia przyjemny, chłodny, suchy klimat snu. Schnie nawet do 10-cio krotnie szybciej. Zapewnia przyjemny, chłodny, suchy klimat snu.
Strona Wentylująca: Oddychająca warstwa Klimaploster (100% polester) również z wykończeniem Dryfix, które sprawia, że wilgoć absorbowana jest znacznie szybciej i zdala od ciała.
Wykończenie: Elastyczne paski, do mocowania na materacu. Pikowanie w romby. Można prać w 40 stopniach.


Jakość Paradies
Produkty Paradies powstają zgodnie z surowymi wytycznymi dotyczącymi jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie materiały zostały poddane rygorystycznym testom, na zawartość zanieczyszczeń, substancji niebezpiecznych dla zdrowia lub środowiska. Materiały i surowce badane są także medycznie, pod kontem wpływu na naszą skórę. Ze względów ekologicznych wszystkie produkty, są wolne od zbędnych rozjaśniaczy optycznych.