top of page
Kołdra puchowa AllerGuard - antyalergiczna całoroczna i letnia - NOWOŚĆ!

Produkty sygnowane marką AllerGuard to przede wszystkim właściwości antyalergiczne, ale także perfekcyjne wykonanie i najnowsza japońska technologia. Innowacyjne włókna AllerGuard, z których wykonane są kołdry i poduszki stworzone zostały tak, aby uniemożliwić roztoczom dostanie się do ich naturalnego środowiska jakim jest wnętrze kołder i poduszek. Są one kilkukrotnie cieńsze od nitki jedwabiu i dzięki temu splot tkaniny jest tak gęsty, że roztocza nie są w stanie przez nią przebrnąć. Jednocześnie tkanina AllerGuard doskonale przepuszcza wilgoć i powietrze. 

Produkty AllerGuard są wypełniane najwyżej ceniony na świecie świeżym, polskim, białym puchem gęsim, pranym i sortowanym. Wypełnienie o zawartości 100% puchu zapewnia odpowiednią izolację cieplną przy bardzo niskiej wadze. Główne atuty to: lekkość, puszystość oraz czystość niespotykana u konkurentów. Puch dodatkowo uszlachetniony jest technologią Nocar, która czyni go jeszcze bardziej sterylnym i dostosowuje go do prania w domowych pralkach.

Kołdra AllerGuard całoroczna i letnia - NOWOŚĆ!

Technologia AllerGuard to nie tylko zastosowanie antyalergicznych włókien to przede wszystkim bariera antyroztoczowa. 

Tkanina: Japońska technologia AllerGuard, antyroztoczowa, antyalergiczna

Wypełnienie: świeży, czysty polski biały puch gęsi 100%

Kolor:  biel naturalna (ecri)

Wykończenie: elegancki biały zgrzew

Pielęgnacja: zalecane częste wietrzenie; pranie w temperaturze 60°C przy użyciu łagodnego detergentu (1-2 razy w roku); lekkie wirowanie i suszenie w średniej temperaturze

Jesteś alergikiem? Troszczysz się o zdrowie swoich dzieci? Produkty AllerGuard są dla Ciebie!

Dostępne rozmiary:

Kołdry w obu wersjach Medium i Light:

  • 80x120

  • 100x135

  • 135x200

  • 155x200

  • 200x200

  • 220x200

Możliwe są również do wykonania niestandardowe rozmiary kołder.

Wszystkie kołdry AllerGuard o szerokości powyżej 160 cm posiadają szyte łączenie tkaniny zewnętrznej wynikające ze specyfiki tkaniny.

bottom of page