top of page
Kołdry Naturalne
Kołdra Seide Satin Paradies

Luksusowa kołdra letnio-jesienna o doskonałych parametrach użytkowych oraz najwyższym stopniu lekkości i przytulności. Cechą główną kołdry jest najwyższej jakości lekkie i puszyste wypełnienie z oryginalnego, świeżego jedwabiu naturalnego (100%) pochodzącego z selektywnie dobranych upraw dbających o najwyższe parametry surowca. Jedwab jest obrabiany w zakładzie produkcyjnym Paradies według specjalnej procedury w celu nadania mu odpowiedniej puszystości i sprężystości, której w naturalnej postaci nie posiada.

Czytaj więcej: Kołdra Paradies Seide-Satin

Kołdra Ovella Paradies

Kołdra Paradies jest wypełniona miękką i przytulną żywą wełną oraz przyjaznym dla środowiska włóknem tekstylnym wykonanym z surowców naturalnych. Technologia High-Loft zapewnia długotrwałą puszystość. Dzięki anatomicznemu pikowaniu świetnie dopasowuje się do sylwetki śpiącego.Aktywnie oddychająca organiczna bawełna Greentex zapewnia optymalne odprowadzanie wilgoci.

Czytaj więcej: Kołdra Paradies Ovella

Kołdra Cotton Summernight Paradies

Wypełnienie, oraz tkanina wykonano z naturalnej 100% bawełny. Ten naturalny materiał odznacza się wysoką oddychalnością, co umożliwia dobrą cyrkulację powietrza.

Pokrycie wykonano z tkaniny bawełnianej o naturalnym odcieniu bieli. Tkaninę uszlachetniono wykończeniem Dryfix.

Czytaj więcej: Kołdra Paradies Cotton Summernight

bottom of page